30 metų patirties

"Hermio" šeima

UAB „HERMIS“ – tai šeimos verslas, įkurtas Algio ir Justinos Novikovų, 1991 metais, Telšiuose.

Nuo ko viskas prasidėjo?

Netrukus po Lietuvos nepriklausomybės atgavimo Algis pasibeldė į patyrusio auksakalio Česlovo dirbtuvių duris ir pasiprašė tapti jo mokiniu. Tuo pat metu Justina, įgijusi meninio apipavidalinimo specialybę, atrado naują savo aistrą – graviravimą, o kiek vėliau – dar ir akmenų inkrustavimą. Taip du darbštūs ir kūrybingi žmonės susipažino su juvelyro amatu ir po truputį ėmė kurti stiprų prekės ženklą, šiandien žinomą kaip „HERMIS“.

Plėtra

Karjeros pradžioje pastebėję didelį kokybiškų vestuvinių žiedų poreikį, juvelyrai daugiausia laiko ir išteklių skyrė šių amžinos meilės simbolių gamybai bei pardavimui.

„HERMIS“ savo veiklą plėtė: atidarė naujas parduotuves Telšiuose bei Plungėje, išplėtė gamybines patalpas, priėmė daugiau darbuotojų ir pradėjo siūlyti platesnį paslaugų asortimentą.
„HERMIO“ kolektyvas nenustoja tobulėti: 2009 metais Algis ir Justina mokėsi deimantų inkrustavimo Antverpene, Belgijoje. Nauji įgūdžiai praturtino sužadėtuvių, vestuvinių žiedų ir kitų juvelyrinių dirbinių su briliantais pasiūlą. Sekdami vestuvinių žiedų gamybos tendencijas, įmonės vadovai 2014 metais nusprendė investuoti į šiuolaikiškus žiedų gamybos įrankius bei techniką. Tai atvėrė duris į tarptautinę rinką.

Ateities perspektyvos

Šiuo metu „HERMIS“ parduoda savo gamybos juvelyrinius dirbinius tiek Lietuvoje, tiek kitose Baltijos šalyse. Prekės ženklas plečia savo verslą  ir 2019 metų rudenį atidarė naują juvelyrikos saloną-dirbtuves Vilniaus senamiestyje.
„HERMIS“ – kasmetinis tarptautinių parodų dalyvis („Precious“Stokholme „Ambertrip“ Vilniuje). Negana to, mūsų juvelyrų komanda kiekvieną sezoną atnaujina savo gamybos ir dizaino žinias juvelyrikos parodose Bazelyje, Miunchene bei Vičencoje.

Mūsų komanda

Mūsų kolektyvą sudaro ilgametę patirtį turintys auksakaliai ir tarptautinius išsilavinimus įgiję jauni juvelyrai.

Justina

„Hermio” įkūrėja – Juvelyrė – Dizainerė

Algis

„Hermio” įkūrėjas – Juvelyras – Dizaineris

Diana

Juvelyrė – Dizainerė

Hermis juvelyrika Gediminas

Gediminas

Graveris-inkrustuotojas

Simas

Juvelyras

Nijolė

Finansai

Elytė

Konsultantė

Sandra

Konsultantė

Jurgita

Konsultantė

Gabrielė

Dizainerė-juvelyrė

Aušra

Konsultantė

Edita

Konsultantė

Darius

Juvelyras

Regina

Konsultantė